צור קשר

email (1)

אימייל

deadline

שעות פעילות

ראשון – חמישי 21:00 – 08:00
איסוף חבילות רק בתאום מראש
בין שעות 14:30-20:00
support (1)

טלפונים ובירורים

משרדים: 077-2043205
וואצפ חברה: 054-7896088
placeholder (1)

כתובתנו

מרכז נווה סביון רחוב הדקל אור יהודה
 
שאלות ותשובות

שאלות נפוצות

מהם זמני האספקה לבית או לנקודת איסוף ?

"הכל ההזמנות מטופלות ונשלחות בימי עסקים (ראשון עד חמישי,) הזמנות שנקלטו במערכת עד השעה 12 בצהריים יטופלו באותו יום עסקים, כל הזמנה שנקלטה במערכת לאחר השעה 12 בצהריים תטופל ביום העסקים העוקב. הזמנות שיקלטו בימים שישי או שבת יטופלו רק יום ראשון העוקב.
זמן מסירה עד 5 ימי עסקים (מיום העסקים בו טופלה ההזמנה) אספקת מוצרים על ידי חלוקת משלוחים הינה לכלל יישובי ישראל.
הזמנות שבוצעו 7 ימים לפני ערב חג יתכנו ויהיו עיכובים מעבר ל 5 ימי עסקים.

לתשומת ליבך

המשלוחים מתבצעים בין השעות 8:00 ל-18:00, לכן מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה אתה יודע שתשהה
במהלך שעות אלה, למשל כתובת מקום העבודה שלך. פרזול חצי חינם אינה שולחת הזמנות מחוץ למדינת ישראל.
השירות שניתן במסגרת האתר מוענק בתחומי מדינת ישראל והכל באזורים מסוימים בלבד המוגדרים מעת לעת על ידי החברה לפי שיקול דעתה הבלעדי (להלן: ""אזור השירות"").
יובהר כי על אף האמור לעיל לסנו הזכות הבלעדית לשנות מעת לעת את אזורי השירות ללא מתן הודעה מוקדמת מראש.

*הזמנות שיבוצעו באתר בתקופה של חגי תשרי, פסח ובתקופות של ביצוע מכירות מיוחדות באתר וכן בתקופה של 7 ימים לפני או לאחר מכן, ישלחו ויסופקו לכתובת שמסר הלקוח עד 10 ימים מיום ביצוע ההזמנה. לעניין זה ""מכירות מיוחדות"" כגון: ימי מכירות של יום הרווקים הסיני, Black Friday וכיוצ""ב."

איזה מגוון מוצרים אתם מציעים באתר ?

באתר זה ניתן לקנות את כל המותגים אהובים לבית התחדשים ומתעדכנים בכל יום. ניתן למצוא אבזרי מטבח, ידיות לדלתות פנים וחוץ, ידיות למטבח ולארונות, מעצורים, מוצרי הגנה לילדים, מנעולים וצילינדרים, מוצרי איטום, כלי עבודה, קולבים ומתלים ועוד אלפי מוצרים. 

איך ניתן לחפש מוצר באתר ?

ניתן לחפש מוצרים בכמה דרכים: בשורת החיפוש תקלידו את המוצר שאתם מחפשים בעברית והיא תזרוק לכם את האופציות הרלוונטיות. מתוך האופציות יש להקליק על מה שעונה לחיפוש שלכם. תפריט עליון במחשב או בסמארטפון.

למה לי לסמן מוצרים כאהובים ? 

"כל מוצר שתסמנו כאהוב נכנס לרשימה של המוצרים האהובים שלך, דרך רשימה זו תוכלו להכניס את המוצרים שאתם אוהבים בזריזות לסל בלי חיפושים מיותרים.
לפעמים אנחנו נתקלים במוצר עם מחיר מעולה אבל יש לנו ממנו בבית, אנחנו נרצה שבקניה הבאה הוא יתווסף אוטומטית וזאת הדרך הפשוטה ביותר. "

אך ניתן ליצור איתכם קשר ?

ניתן להשאיר לנו הודעה באתר בצור קשר, בוואצפ המופיע באתר וניתן תמיד לחייג ולהשאיר הודעה במספר 077-2043205 אנו משתדלים לחזור תמיד באותו יום עסקים.

צור קשר

טופס יצירת קשר

    מוצרים משודרגים